середа, 22 травня 2013 р.

Не казочка про чарівні палички


Махнула вона чарівною паличкою і все, і одразу... (с) народна казка
З дитинства ми мріємо мати чарівну паличку - один короткий рух, абра-кадабра, і все чогоо ми хочемо з'являється... Коли дорослішаємо - продовжуємо мріяти, але так щоб ніхто не здогадався. Мріємо, що хтось прийде і зробить за нас нашу роботу, лікар випише чарівну пігулку - ми одразу схуднемо, станемо здоровіші, веселіші, бадьоріші. З'явиться чарівник, мольфарка, лицар на білому коні/мерседесі (потрібне підкреслити) і все, і одразу, і щастя, і добробут, і багатство... Так ось, любі - НІФІГА!!!!! Абсолютно ніфіга!!!!
 Так, в світі сила- силенна  чарівників, та їм байдуже до вас і ваших проблем... "Чому???" - спитаєте, відповідаю:
Є стара пристара істина - кожен сам капець своєму щастю. Що в перекладі на сучасний лад - сам собі чарівник. Так власне, всі ми чарівники. Тому чекати допомоги від такого самого чарівника марно. 
 Ну не хочемо ми самі використовувати ті чарівні палички, н-е-х-о-ч-е-м-о. Тих чарівних паличок, які дадуть нам все що ми забажаємо, є декілька: посмішка та позитивний настрій - раз, постійно читати книжки - два, рухатись та пити воду - три...
 В самій найгіршій ситуації завжди можна знайти щось позитивне, як колись сказав Ніколай Фомєнко: "якщо Вас з'їв тигр, у Вас все одно два виходи". Спрямувавши зусилля на пошук позитиву в повсякденному житті, у Вашому світі стане менше бруду. Ось і ваше тридев'яте царство...
 Читаючи книжки Ви збагачуєтесь. На цю тему говорити можна безкінечно. Більше читаємо, більше знаємо, більше думаємо, придумуємо, в наслідок чого більше заробляємо. Це все незліченні багатства. Ваші багатства.
Рух... Мій сенсей каже: "встав зранку поприсідай, потягнись, відіжмись. Рухайся хоч якось." Немає змоги ходити в зал регулярно, гуляйте регулярно. Купіть якийсь тренажер, гантелю, гирю, ролик для пресу. Це не вимагає капітальних вкладень... Як тільки буде гарний настрій Ви обов'язково використаєте його. Пригадайте, останнє Ваше позитивне відчуття. Здавалось що гори звернути зараз не проблема. Замість гір беремо гантельку і раз-два-три-чотири... А так як позитиву в житті ставатиме більше, відповідно і гарного настрою буде більше, і відповідно частіше будете використовувати спортивний інвентар.
І остання чарівна паличка - вода. Вже декілька років, я чув про таку цікаву книжку "Ваш організм потребує води". Закачав, почитав. Думаю - ну чим я ризикую? Буду більше пити, ну в туалет частіше бігатиму... Почав пити. Регулярно і збільшуючи кількість. Став менше хворіти. Захотілось ще щось змінити. Змінили сімейний раціон, почали розвантажувати організм голоданнями і т.д. Все почалось змінюватись на краще. І змінюється далі.
Ось така не казочка про чарівні палички, принаймні в моєму житті, житті моєї сім'ї. 
А у вас які чарівні палички? 

Немає коментарів:

Дописати коментар